Knihy

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on pocket
Share on email
Share on print
E-KNIHA JE PO ZAKÚPENÍ DOSTUPNÁ NA ČÍTANIE IBA ONLINE. PO ÚSPEŠNEJ PLATBE JU NÁJDETE V TEJTO SEKCII.

“Kvalita života závisí od kvality našej krvi. Kvalita krvi závisí od kvality potravín a toho, ako si regulujeme alkalické rezervy nášho tela z prijatých pokrmov”.

Viac, ako 90% receptov v mojich publikáciach má ozdravný a redukčný účinok. Zaraďte do jedálničkov čo najviac čerstvej zeleniny a ovocia. Mamičky, naučte svoje deti správne jesť, aby o pár rokov neriešili tie isté problémy, ktoré teraz riešite vy. Nededíme choroby a nadváhu. Dedíme myšlienkové vzorce a maminu kuchyňu.

„Prestaňme diétovať – naučme sa jesť“

Už sám podtitul knihy navádza na jeho obsah. Autorka zdôrazňuje, že všetci sme výsledkom vlastných volieb, rozhodnutí, vzorcov správania a vnímania našich možností. To, ako momentálne vyzeráte, ako sa cítite a ako žijete, zodpovedá tomu, ako ste sa rozhodovali a čo ste doposiaľ volili. Ak dokážete prijať zodpovednosť za tento stav, ak si začnete vedome vyberať čisté, čo možno najmenej priemyselne spracované potraviny a opätovne sa vrátite k zdravému mysleniu našich starých rodičov, je ešte nádej na zlepšenie terajšieho stavu. Myšlienka knihy nabáda k tomu, aby ste si ešte predtým, ako sa rozhodnete vybrať na cestu za kvalitnejším životom, bezodkladne a úprimne odpovedali na nasledujúce otázky…
11,99 € 13,99 €
„Jasno v hlave = poriadok na tanieri = Zdravie, vitalita, krása a spokojnosť“

Druhý diel plynulo nadväzuje na predchádzajúcu knihu Najedzte sa do štíhlosti 1. Na základe spätnej väzby od čitateľov autorka vysvetľuje jednoduchý princíp prechodu od bežného stravovania k jedlu, ktoré je správne a prospešné pre zvýšenie kvality života. Dočítate sa, ako môžete do ďalších chutných receptov zakomponovať vhodné potraviny pre vašu krvnú skupinu tak, aby pokrmy podporili ozdravný a zoštíhľujúci proces. Kniha radí čitateľom, aby sa oslobodili od médií a reklám, prestali byť závislý od produktov, ktoré sľubujú rýchly a trvalý účinok. Nikdy to tak nie je. V opačnom prípade by Amerika nebola krajinou s najvyšším výskytom obezity.
11,99 € 13,99 €
Veľmi často sa stávalo, že ženy aj chceli prejsť na toto moje stravovanie a aj prešli, ale po skončení sa vrátili do predchádzajúcich stravovacích návykov, a samozrejme, vrátili sa im aj problémy, ktoré toto nevhodné stravovanie podporovalo. Za 28 dní sa telo očístí, ale ak si chcete naozaj doplniť sklady v tele dostatočným množstvom minerálnych solí a živín, ktoré negujú kyslosť spôsobenú nevhodne volenou stravou, je potrebné, aby ste sa správne stravovali dlhšiu dobu.

Až potom sa môžu prejaviť výsledky vaších nových volieb, a neverím, že by ste sa chceli vracať k niečomu, čo vám ubližuje. Ak sa máte najradšej na svete – nevrátite sa. Ak sa máte najradšej na svete – začnete na sebe pracovať. Čím viacej sa mate radi, tým viacej na sebe pracujete, tým ste šťastnejší, lebo sa lepšie cítite a ako sa začína meniť váš vonkajší vzhľad, začnete počúvať komplimenty ako dobre vyzeráte, a vy budete okolo seba šíriť pozitívnú energiu.

Preto musíte mať odvahu hovoriť pravdu sama sebe….
11,99 € 13,99 €
Eat to be Slim 1 – How a simple system helps to achieve strength, health and vitality for a lifetime.

What I offer you is not a diet per se. That is what I say for more than 20 years. Diet, as most people understand it, represents a short-time change in eating. However, I am constantly talking about a PERMANENT CHANGE in eating habits up to now. We do not inherit illnesses and overweight, we inherit the cooking habits of our mothers. And that is why we start to resemble our mothers over time.

Besides the 28-day purifying and harmonising diet program with recipes and photos – to show that even healthy meals can look tastefully on plate, and also taste delicious – the book Eat to be Slim 1 contains:

– Table of foodstuffs and nutrition advice according to blood groups (you can check out what you normally consume and what could cause your problem)
– Suitable food combination chart

To be slim, full of strength, vitality and above all HEALTH, as mentioned by the respondents in the book, change your perspective of eating.
11,99 € 13,99 €
In 28 Tagen gesund abgenommen – gewusst wie 1 – Ein einfaches System verhilft Ihnen zu Kraft, Gesundheit und lebenslanger Vitalität.

Die Ernährungsweise, die ich Ihnen anbiete, ist keine Diät. Davon erzähle ich schon mehr als 20 Jahre – seit der Ausgabe dieses Buches im Jahr 2007. Diät, wie sie von Mehrheit der Population verstanden wird, stellt eine kurzzeitige Veränderung der Ernährung dar.  Ich erzähle aber von einer dauerhaften Veränderung der bisherigen Essgewohnheiten. Wir erben weder Übergewicht noch Erkrankungen, sondern nur die Kochgewohnheiten unserer Mütter. Und auch das, dass wir nach bestimmter Zeit unseren Müttern ähneln.

Neben der 28-Tage-Entgiftungskur und dem harmonisierenden Ernährungsprogramm mit Rezepten und Fotos der Gerichte – damit sie sehen, dass auch gesundes Essen auf dem Teller geschmackvoll aussehen und auch ausgezeichnet schmecken kann – finden Sie im Buch In 28 Tagen gesund abgenommen – gewusst wie 1:

– Tabelle der geeigneten Lebensmittel und Ernährungsberatung nach Blutgruppen (Sie können Ihre gewöhnliche Ernährung mit dieser Tabelle vergleichen, damit Sie verstehen, was Ihnen die Gesundheitsprobleme bereitet)
– Diagramm der geeigneten Kombinationen von Lebensmitteln

Um schlank und voll von Energie, Lebenskraft und vor allem Gesundheit zu sein, wie es die Respondenten in diesem Buch anführen, ändern Sie ihre Sicht der Ernährung.
11,99 € 13,99 €

Máte otázku? Napíšte nám.

Máte otázku ohľadom donášky?
Zavolajte nám.

Tieto stránky používajú súbory cookies, aby ste získali čo najlepší zážitok z ich prezerania.