Osobné poradenstvo a konzultácia

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on pocket
Share on email
Share on print

Túžite byť celoživotne zdraví, prípadne sa vrátiť do zdravia, ktoré “sa cestou životom vytratilo”? Chcete svoj život zmeniť tak, aby ste sa prestali trápiť chudnutím, hľadaním nových spôsobov stravovania a diétami, mať dostatok energie a vitality? Existuje iba jedna cesta. A tou okrem prirodzeného pohybu a návratu k prírode je celoživotná zmena doterajších stravovacích návykov.

Nie som zástanca žiadnych radikálnych spôsobov stravovania,

snažím sa to s ničím nepreháňať a nájsť si v stravovaní rovnováhu. Postupne som inšpirovala mnoho ľudí. Najskôr v mojom okolí a následne všade tam, kde žijú Slováci alebo Češi.

Antónia Mačingová

Pomáhať ľuďom zmeniť získané a zdedené návyky v stravovaní je mojou každodennou prácou a zároveň koníčkom. Milujem túto prácu a beriem ju ako svoje poslanie. Sama som sa pred rokmi vyliečila z alergií, moja váha sa stále drží na príjemných 54-roch kilách aj vďaka tomu, že som nikdy nebola zástancom diétovania, krátkodobého detoxikovania či iných krátkodobých zmien v stravovaní. Raz za čas si doprajem hladovku, ale to je moje rozhodnutie. Nie som zástancom jednotvárnych štýlov stravovania a hlavne toho, že všetkým pomáha jeden spôsob stravovania. V mojich knihách smerujem ľudí k tomu, aby našli taký systém výberu stravy a kombinovania potravín, ktorý pomôže práve im. Už roky učím ľudí rozpoznať čo im nerobí dobre práve kvôli nesprávnym, zdedeným mentálnym i stravovacím návykom. Učím ich, čo je vhodné zmeniť, ak nechcú uviaznuť v pravidelnej konzumácii liekov – a tým iba prechodnému zaliečeniu problému , či v kolotoči priberania a chudnutia. Žiaden problém nevznikne zo dňa na deň. Ale môže sa zo dňa na deň prejaviť.

Poradenstvo, analýza, syntéza

Vydajte sa na dobrodružnú cestu objavovania svojich možnosti aby ste zistili, že nie sú žiadne limity. Iba tie, ktoré si nastavujete vy samy.

Úvodná konzultácia
1 hodina: 35 eur
Ďalšia hodina: 30 eur
Osobne by som odporučila vyhradiť si na úvod dve hodiny
* Platí sa cez účet, a až po zaplatení bude určený termín konzultácie

Máte otázku? Napíšte nám.

Máte otázku ohľadom donášky?
Zavolajte nám.

Tieto stránky používajú súbory cookies, aby ste získali čo najlepší zážitok z ich prezerania.