PaedDr. Antónia Mačingová – andragogička, venuje sa vzdelávaniu dospelých ako poradca a konzultant pri zmene získaných a zdedených stravovacích vzorcov, ktoré okrem tých mentálnych,vplývajú na kvalitu života do vysokého veku.

Aká bola cesta k tomu, že sa rozhodla písať knihy, venovať sa strave a pomáhať luďom sa dozviete v nasledujúcom videu 🙂 Video bolo vytvorené v spolupráci s @neonkafitness

Ako vznikol úvodný 28 dňový harmonizačný program, ktorý pomáha ľuďom postupne ozdraviť telo, vyčistiť bunky, a začať cestu za zdravím, vitalitou, energiou a peknou postavou sa dozviete vo videu.

Nezabúdajte však, že 28 dní nestačí…je to iba začiatok na ceste za premenou.

Video bolo vytvorené v spolupráci s @neonkafitness

Kedysi dávno som si po rozhovoroch so ženami povedala, že žena bude radšej “polomrtva”, dôležité ale bude, že je štíhla.. A ono sa to bohužiaľ aj tak deje. Kvôli pomýleným hodnotám veľa žien preferuje to ako vyzerá pred tým, aká je. Či je dosť atraktívna pre svojho partnera a kvôli tomu stvárajú neuveriteľné veci. Problémy častokrát začínajú na úrovni psychiky. Podmienkou zlepšenia stavu je mať sa rada a byť so sebou spokojná, “netlačiť na pílu”. Dať čas zmene. Potom to môže fungovať ďalej. Kvalita nášho života je odrazom nášho vnútorného nastavenia. No a verte tomu, že aj partner bude radšej s vyrovnanou ženou. A ktorý nie, nebol ten pravý :).

Video bolo vytvorené v spolupráci s @neonkafitness

Máte otázku? Napíšte nám.

Máte otázku ohľadom donášky?
Zavolajte nám.