Polievka z rýchlokvások vhodná pre črevnú flóru

Táto polievka z rýchlokvások vhodná pre črevnú flóru, vám ihneď pomôže 😊⁠.
Polievka z rýchlokvások je vhodná pre ženy, ktoré majú problém s trávením a nafúknutým bruškom. Zdroj probiotickej kultúry. ⁠
Vynikajúca chuť a hlavne, polievka rozhýbe lenivé hrubé črevo. Pri pretrvávajúcom probléme odporúčam zkonzumovať väčšie množstvo. ⁠Súčasne je ale potrebná je úprava jedálnička tak, aby ste predchádzali aj týmto problémom so zápchou alebo nadúvaním. Verte, že lieky na nadúvanie odporúčané v reklamách, neriešia problém. Práve naopak. Z dlhodobého hľadiska zbavujú bunky motivácie vytvárať potrebné enzýmy. A keď mladé mamičky uveria bludom v spomínaných reklamách a začnú už batoľatám podávať kvapky proti nadúvaniu, vytvoria svojim deťom problém už od mala. Preto odporúčam aj nastávajúcim mamičkám: začnite meniť svoje stravovacie návyky ešte pred počatím. Lebo zdravá budúca matka, zdravé bábätko.⁠
Viac mojich receptov nájdete v Diáry osobnej premeny, v mojich knihách, ktoré si môžete zakúpiť aj v kamenných predajniach tak isto aj na mojom youtube kanáli kde si môžete pozrieť celý video postup ako si tento recept pripraviť.
Ak chcete vyzerať a cítiť sa lepšie, vyskúšajte jeden z mojich stravovacích programov vo forme donášky priamo k vám domov. Moje stravovacie programy (krabičková strava) nie sú diéta ale štartom k trvalej zmene stravovacích návykov.

 

Postup

Príprava je veľmi jednoduchá a rýchla. Najemno nastrúhajte 4 – 5 väčších rychlokvasných uhoriek, očistite 1 mrkvu a tiež ju najemno nastrúhajte. Na osolenom oleji orestujte nastrúhanú mrkvu, pridajte 1 ČL kurkumy a pridajte nastrúhané uhorky. Premiešajte, zalejte vodou tak, aby presahovala zmes o 2 cm. Pridajte 2 bobkové listy a 15 minút povarte. Polievka z rýchlokvások je hotová.

Čo potrebujeme

  • 4 – 5 väčších rychlokvasných uhoriek
  • 1 mrkva
  • 1 ČL kurkumy
  • Olivový olej
  • 2 bobkové listy
Prehrať video

Máte otázku? Napíšte nám.

Máte otázku ohľadom donášky?
Zavolajte nám.