Plnené vajíčka kuracími pečienkami

Plnené vajíčka inak: naplňte ich kuracími pečienkami

Viaceré mi píšete, že máte problém s anémiou. Dôvody môžu byť rôzne. Je dobrá analýza jedálnička – v Diari osobnej premeny : Mesiac pravdy. Ak chcete zistiť, kde robíte chyby, začnite práve týmto mesiacom. Potom môžete pokračovať a pracovať s knihami. (Moje odporúčanie – na základe Vašich otázok zo ss.)
Pridávam tu teda recept, ktorý je vhodný pre tie, ktoré už maju za sebou aspoň dva mesiace zmeneného stravovania. Ale opakujem, je potrebné meniť doterajšie návyky a spôsob skladby jedál, aby ste si postupne dali do poriadku celú tráviacú sústavu, počnúc pečeňou a žĺčnikom.

Recepty pre vás v knihách a Diáry

Viac mojich receptov nájdete v Diáry osobnej premeny, v mojich knihách, ktoré si môžete zakúpiť aj v kamenných predajniach tak isto aj na mojom youtube kanáli. Knihy v českom preklade cez knihcentrum – Zhubněte jednou provždy 1,2 a 3 a Diář osobní proměny.⁠

Postup

Na masle som orestovala cibule, cesnak a na tenké kolieska nakrájanú špargľu, pridala som nakrájané pečienky a pod pokrievkou som asi 10 minút dusila. Potom som to okorenila, premiešala, priliala malé množstvo vody a dusila som to, kým aj tie väčšie kúsky neboli mäkké. Medzitým sa uvarili vajíčka.
V ďalšom kroku som vymixovala zmes spolu s uvarenými žĺtkami a naplnila ňou bielka.
Šalát je z rukoly, redkvičky, jarnej cibuľky, poliatý olivovým olejom.

Čo potrebujeme

– 300 g kuracích pečienok
– 4 ks zelenej špargle
– 1 šalotku
– 1 celú jarnú cibuľku
– 1 strúčik cesnaku
– 1 ČL masla ghee
– rascu a čierne korenie čerstvo nadrvené
– uvarené vajíčka
– soľ – solím až pred konzumáciou

Máte otázku? Napíšte nám.

Máte otázku ohľadom donášky?
Zavolajte nám.