Hrianky s maslom, medom a chrenom

Moje najobľúbenejšie hrianky s maslom, medom a chrenom. Zahrievajúce a teraz vhodné aj ako prevencia proti virózam. Možno zvláštna kombinácia, ale práve takéto “zvláštne kombinácie” ja mám rada ????. Každý ale, kto ich ochutnal, ich potom jedol dva týždne v kuse ????
Recept je z Diára osobnej premeny, ktorý vám odporúčam ak ste sa rozhodli pre zmenu a veci chcete robiť inak ako ste robili doposiaľ. Lebo najrýchlejšia cesta k zmene toho ako sa cítime a vyzeráme je začať robiť veci inak ????.
PS: Ak mám, pridám aj čerstvo nakrájaný ananás. „V poslednej dobe som si do rastlinného jedla začala pridávať čerstvo pomleté ľanové semienka. Okrem toho, že sú vynikajúcim zdrojom vlákniny, ktorej je v bežnej strave a hlavne v stravovaní zostavenom prevažne z ponuky rýchleho občerstvenia žalostne málo, obsahujú omega-3 mastné kyseliny a tzv. lignany (podporujú metabolizáciu a vstrebávanie estrogénu – sú to silné antioxidanty) a sú veľmi dôležité pri liečbe civilizačných chorôb. Tiež upravujú stav a činnosť čriev či problémy so zápalom žalúdka. Podľa odporúčaní pomeľte iba také množstvo, ktoré okamžite skonzumujete.”

Postup

Ešte teplé hrianky natriem maslom ghee, potriem čerstvo strúhaným chrenom alebo už hotovou chrenovou pastou a prelejem medom.

Čo potrebujeme

  • hrianky
  • maslo ghee
  • strúhaný chren
  • med

Máte otázku? Napíšte nám.

Máte otázku ohľadom donášky?
Zavolajte nám.