Rozvoz stravy

Jídlo je připravováno z čerstvých a kvalitních surovin. Donáška kurýrem až k Vám. Můžete si vybrat 3 jídla, nebo 5 jídel denně.

E-knihy online

E-kniha je po zakoupení dostupná ke čtení pouze online. Po úspěšné platbě ji najdete v sekci Můj účet -> Moje e-knihy.

Knihy

“Kvalita života závisí na kvalitě naší krvi. Kvalita krve závisí na kvalitě potravin a toho, jak si regulujeme alkalické rezervy našeho těla z přijatých pokrmů”.

Více, než 90% receptů v mých publikacích má ozdravný a redukční účinek. Zařaďte do jídelníčků co nejvíce čerstvé zeleniny a ovoce. Maminky, naučte své děti správně jíst, aby o pár let neřešily tytéž problémy, které nyní řešíte vy. Nedědí nemoci a nadváhu. Dědíme myšlenkové vzorce a maminku kuchyni.

E-KNIHA JE PO ZAKOUPENÍ DOSTUPNÁ NA ČTENÍ POUZE ONLINE.
PO ÚSPĚŠNÉ PLATBĚ JU NALEZNETE V TÉTO SEKCI.

Najedzte sa do štíhlosti 1 (SK)

“Jo-jo efekt je iba návrat k pôvodným stravovacím návykom”

V knihe sa dozviete, ako zmenou pohľadu na stravu docielite to, že budete štíhly a zdravý. Publikácia postupne odhaľuje podrobný 28-dňový program, následnú Schodíkovú metódu chudnutia a nakoniec jednoduchý princíp 5:2 na udržanie dosiahnutého výsledku. Pre odvážnejších je v závere tabuľka s krvnými skupinami a rozdelením jednotlivých potravín do skupín na priaznivé, neutrálne a škodlivé. Autorka odporúča aspoň na určité obdobie vynechať potraviny z kategórie škodlivé a po čase nielen uvidíte, ale aj pocítite rozdiel. Nabáda mať stále na mysli fakt, že žiadne diéty a krátkodobé detoxikácie nevyriešia problém s váhou.

11,99 € 13,99 €

Najedzte sa do štíhlosti 2 (SK)

“Jasno v hlave = poriadok na tanieri = Zdravie, vitalita, krása a spokojnosť”

Druhý diel plynulo nadväzuje na predchádzajúcu knihu Najedzte sa do štíhlosti 1. Na základe spätnej väzby od čitateľov autorka vysvetľuje jednoduchý princíp prechodu od bežného stravovania k jedlu, ktoré je správne a prospešné pre zvýšenie kvality života. Dočítate sa, ako môžete do ďalších chutných receptov zakomponovať vhodné potraviny pre vašu krvnú skupinu tak, aby pokrmy podporili ozdravný a zoštíhľujúci proces. Kniha radí čitateľom, aby sa oslobodili od médií a reklám, prestali byť závislý od produktov, ktoré sľubujú rýchly a trvalý účinok. Nikdy to tak nie je. V opačnom prípade by Amerika nebola krajinou s najvyšším výskytom obezity.

11,99 € 13,99 €

Najedzte sa do štíhlosti 3 (SK)

“Prestaňme diétovať – naučme sa jesť”

Už sám podtitul knihy navádza na jeho obsah. Autorka zdôrazňuje, že všetci sme výsledkom vlastných volieb, rozhodnutí, vzorcov správania a vnímania našich možností. To, ako momentálne vyzeráte, ako sa cítite a ako žijete, zodpovedá tomu, ako ste sa rozhodovali a čo ste doposiaľ volili. Ak dokážete prijať zodpovednosť za tento stav, ak si začnete vedome vyberať čisté, čo možno najmenej priemyselne spracované potraviny a opätovne sa vrátite k zdravému mysleniu našich starých rodičov, je ešte nádej na zlepšenie terajšieho stavu. Myšlienka knihy nabáda k tomu, aby ste si ešte predtým, ako sa rozhodnete vybrať na cestu za kvalitnejším životom, bezodkladne a úprimne odpovedali na nasledujúce otázky… Čítať viac

  1. Čo jem?
  2. Prečo to jem?
  3. Ako sa vyrobilo toto jedlo?
  4. Ako som sa k nemu dostal/a?
  5. Kde má pôvod?

Choroby nevznikajú v priebehu dvoch týždňov. Choroby sa v tele vytvárajú dlhodobo, opakovaním tých istých chýb. Ak chcete dosiahnuť akúkoľvek zmenu, musí tomu predchádzať silná vnútorná túžba. V knihe ďalej nájdete rady, ako sa stravovať počas tehotenstva, lebo je nezmysel, že po týždni či dvoch stravovania podľa mojich receptov, zdravé telo ženy potratí. Opak je pravdou. Ženy, ktoré mali problém s otehotnením, vďaka vysokému prísunu kyseliny listovej otehotneli a vynosili zdravé dieťatko.

Dočítate sa tu, ako si vyberať jedlo na dovolenke alebo služobnej ceste a určite vás potešia aj tipy na vhodnú stravu po tridsiatke. Inšpirovať sa môžete vzorovými jedálničkami a na základe nich si máte možnosť vytvoriť svoj vlastný stravovací program, ktorý vás oslobodí od najrôznejších poradcov. Slová autorky potvrdzuje výrok o tom, že sa nededí nadváha a choroby, ale mamina kuchyňa a nesprávne myšlienkové vzorce.

11,99 € 13,99 €

Abnehmen für Alle Mal

11,99 € 13,99 €

Eat to be Slim

11,99 € 13,99 €

Harmony of Health, Beauty and Vitality

11,99 € 13,99 €

Najedzcie się do szczupłości

11,99 € 13,99 €

Máte otázku? Napíšte nám.

Máte dotaz ohledně rozvozu?
Zavolejte nám.

Tyto stránky používají soubory cookies, abyste získali co nejlepší zážitek z jejich prohlížení.