Milí naši klienti,

téma posilnenia imunity je aktuálna aj v súčasnej situácii pandémie, ktorú zažívame na Slovensku aj vo svete. Koronavírus napáda pľúca, preto je jedným z príznakov problém s dýchaním a dýchavičnosť. Pre pľúca je párovým orgánom, ktorý ovplyvňuje ich činnosť, hrubé črevo.

Naša donáška stravy je momentálne jednou z mála možností ako sa vyhnúť kontaktu s ľuďmi v obchodoch, a pritom mať pre seba a svoju rodinu jedlá s benefitom zdravých surovín, ktoré vám prinesieme až domov.

HYGIENA je u nás na prvom mieste a ubezpečujeme Vás, že dbáme na čo najväčšiu bezpečnosť a komfort našich zákazníkov.

Dovoľte nám touto formou zodpovedať na najčastejšie otázky ohľadom donášky, ktoré nám kladiete počas týchto dní.

Donáška bez prerušenia

Vaše balíčky stále doručujeme v nezmenenom režime a mimoriadnu situáciu v Slovenskej a v Českej republike neustále sledujeme. V prípade akýchkoľvek zmien Vás budeme informovať na našich sociálnych sieťach.

Hygienické opatrenia

Náš tím dodržuje tie najprísnejšie hygienické opatrenia na zabezpečenie maximálnej ochrany a dodržiavania hygieny pri práci. Zamestnancov pravidelne kontrolujeme a meriame im teplotu.

Bezkontaktné doručenie

Pri donáške jedla máte možnosť doručenia balíčkov bez priameho kontaktu s kuriérom. Balíček môžeme nechať priamo za dverami, prípadne Vám ho necháme na recepcii, aby sme minimalizovali priamy kontakt.

Aj do karantény

Ak by sa priamemu kontaktu nedalo vyhnúť, pri preberaní balíčka prosím, rešpektujte vzdialenosť 1 meter. V prípade ak ste v nariadenej karanténe, je veľmi dôležité o tom vopred informovať svojho kuriéra.

Veríme, že týmito krokmi prispejeme k plynulému procesu doručovania k Vám a čo najvyššej bezpečnosti. .

Ďakujeme za Vašu dôveru.

Tím donášky.

Máte otázku? Napíšte nám.

Máte otázku ohľadom donášky?
Zavolajte nám.