Autorka
bestsellerov

“Sme zrkadlom stavu našej pôdy a kvality životného prostredia.
Preto myslíme na dôsledky našich volieb. Vytvárame nimi miesto pre život našich detí”.

“Poriadok v hlave = poriadok na tanieri” – toto je cesta k zdravému a
kvalitnému životu

Macingova.sk 1

“To, ako vyzeráme a ako sa cítime,
je výsledok našich doterajších
volieb”

Macingova.sk 2

Harmonické stravovanie

“Harmónia v stravovaní pomôže docieliť harmóniu v našich životoch”

Svoje recepty vytváram tak, aby vyzerali ako bežné, chutili ako bežné, ale aby bol ich účinok na rozdiel od tzv. “normálnych” – bežných jedál, telu prospešný. Aby totiž čo najmenej zaťažoval tráviaci systém.” Odporúčam začať 28 dnovým programom a už sa nevracať k pôvodným “normálnym” návykom.

Macingova.sk 3

Donáška

Donáška mojej stravy je tu pre vás ak nestíhate, nemáte dostatočne pevnú vôľu, chcete si oddýchnuť od každodenného varenia alebo si plánujete variť podľa mojich receptov a potrebujete vyskúšať ako majú jedlá správne chutiť.

Stačí si vybrať správny program (úvodný alebo nadväzujúci) a chutné zdravé jedlo vám privezieme 28 dní až domov takmer po celej SR a ČR.

Knihy, e-knihy, kalendáre

Ako to, že diéty nezaberajú? Prečo je pitný režim taký nevyhnutný? Ako si zostavovať vlastný jedálniček na mieru? V knihách “Najedzte sa do štíhlosti 1, 2 a 3” som spísala okrem mnohých receptov aj veľa užitočných informácií o tom, ako sa každodenne stravovať tak, aby vaše telo ostalo štíhle, mladistvé a zdravé.

Macingova.sk 4
Macingova.sk 3

Blog

O všetko, čo sa nezmestilo do troch kníh “Najedzte sa do štíhlosti”, sa s vami pravidelne rada podelím prostredníctvom článkov na mojom blogu.

Rada Vás budem informovať

Prihláste sa na odber nových, zdravých receptov a zaujímavých informácií

Máte otázku? Napíšte nám.

Máte otázku ohľadom donášky?
Zavolajte nám.